Drogi Gościu,

Chciałbym, aby Tobie tak podano I tak Tobie smakowało, jak sam bym chciał zjeść. Żebyś mógł znaleźć coś dla swojego podniebienia, smaku i zadowolenia. Aby spożywanie posiłków, Było dla Ciebie przyjemnością a nie koniecznością.

Szef Kuchni

O nas

Pałac Ostaszewskich

Pub Kuranty - przyjazna atmosfera w piwnicznym, obszernym wnętrzu, wewnątrz zabytkowego Pałacu Ostaszewskich z roku 1895. Wejście stanowi narożna cześć budynku przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Retoryka.

  Polski oryginalny wystrój, przytulność. Dwa osobne drink bary, gdzie można zasmakować znakomitych drinków i koktajli, wypić lampkę wina czy butelkę piwa. Szeroki asortyment polskich dań. Dekoracyjne sałatki, kanapki, tartinki, zakąski zimne i gorące, dania obiadowe również na wynos. Klimatyzowane sale, internet bezprzewodowy, dwie plazmy i rzutnik, fachowa i miła obsługa.

  Oprócz atrakcji dla podniebienia w pubie Kuranty przewidziano także w weekendy program kulturalno-rozrywkowy. Występy krakowskich artystów- aktorów, kabareciarzy, piosenkarzy- wieczory poezji i pomysłowe przyjęcia. Organizujemy przyjęcia weselne, uroczyste bankiety, spotkania firmowe, zajmujemy się również cateringiem. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dla grup turystycznych polecamy specjalnie przygotowane zestawy lunchów i kolacji.

  „Kuranty’’- idealne miejsce na wieczory panieńskie z odrobiną pikanterii, studniówki, przyjęcia imieninowe, na świętowanie sukcesów jak i leczenie się z chwilowych niepowodzeń. Doskonałe miejsce aby posiedzieć, pogadać, potańczyć, dobrze zjeść, oglądnąć mecze w gronie przyjaciół. Odwiedzający go goście sprawiają, że życie przestaje być monotonne.

  Stworzona atmosfera pozwala poczuć się swobodnie, zaspokoić apetyt, ugasić pragnienie a zarazem jest cudownym tłem do rozmów w gronie znajomych i przyjaciół. Zapraszamy- jeżeli nie masz jeszcze ulubionego miejsca w Krakowie w którym nie przeszkadza głośna muzyka- czekamy na Ciebie.

Serdecznie Zapraszamy
Właściciele i Załoga „Restauracja Pub Kuranty”